Yüsra’m

En son nisan ayında yazmışım..

Bu sürede anne oldum, kızımla yeni hayatımıza adapte olmaya çalıştık. Şimdilik her şey yolunda gidiyor. Birbirimize alıştık diyelim 🙂

Hamilelik dönemim boyunca kitaplar okudum, bloglar takip ettim. Sonuçta almamız gereken fazla ürün bilgimiz ise azdı. Bebek mağazalarına gittiğinizde fazla çeşit var ve bana göre gereksiz olan da birçok ürün vardı. Bu nedenle ciddi araştırmalar yaptım.Bizi en çok zorlayan ana kucağı-araba koltuğu ve puset oldu.

Bugünkü yazımda size uzun araştırmalar sonucunda almaya karar verdiğimiz ana kucağımızdan bahsetmek istiyorum.

Eğer bir mağazaya gittiyseniz önünüze bir sürü seçenek koyulacak. Her gidişinizde kafanız biraz daha karışarak eve döneceksiniz. Sunulacak seçenekler;

  • 0-12 ay döneminde kullanacağınız ana kucağı, araba koltuğu da olabiliyor.
  • Eğer travel sistem alırsanız ayrı bir ana kucağı almanıza gerek yok. O sistemlerde zaten var.
  • 1 yıl için ana kucağı-araba koltuğu fonksiyonlu bir ürün almama gerek yok diyorsanız o zaman direk araba koltuğu bakacaksınız.

Biz ilk başlarda travel sistem bakıyorduk. O kadar çok seçenek var ki her gidişimizde kafamız karışarak geri döndük. Ama en son bebek arabasının kapalı halini taşımayı denediğimde 2 senedir ağrı yapmayan boyun fıtığı sorunumla uğraşmak zorunda kaldım. Böylece travel sistem bizim için seçenek olmaktan çıktı.

Araştırmalarımdan sonra Brion marka ana kucağı almaya karar verdik. 3 aydır hem evde hemde arabamızda kullanıyoruz. Hiçbir sıkıntı yaşamadık, oldukça kaliteli bir ürün. Fiyat performans olarak 0-12 aylık dönemi gönül rahatlı ile geçirebilirsiniz.

Brion Ana Kucağı Ürün Özellikleri:

* Bebeğiniz hep yanınızda…
* Brion Ana Kucağı geniş ve ferah iç hacmi ile bebeklere konfor sunarken; kolay tutma sapı ile de anne-babalara taşıma rahatlığı sağlar. Dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde bebekler ekstra koruma güvencesi altında olurlar. Yaz ve kış ayları için farklı kumaş yapısına sahip iki adet dolgulu yeni doğan minderi bulunan Brion Ana Kucağı, bebeklerin terlemeden seyahat edebilmeleri için doğru seçimdir.
* Hem pusetlerde hem de otomobil içinde kullanılabilmesi ile anne-babalara bebekleriyle daha fazla vakit geçirme imkanı sağlar. Oto koltuğuna emniyet kemerleri ile yerleştirildiğinde son derece güvenlidir.
* İsteğe göre takıp çıkarılabilen güneşliği ve diğer bütün kumaş kısımları kolayca çıkarmak ve elde yıkamak mümkündür. Kaliteli ve sık ilmikli kumaş yapısı yıpranmalara ve solmaya karşı son derece dayanıklıdır.
* Brion adaptörü ile Brion pusetlerine kolayca monte edilebilir.
* 6 farklı renk seçeneğine sahiptir.
* 5 farklı pozisyona ayarlanabilen tutma sapı mevcuttur.
* Tutma sapında takıp çıkarılabilen el pedi bulunur.
* *Brion Adaptör satın alarak Brion Bebek Arabalarına monte edilebilir.
* Yaş aralığı: 0-12 ay
* Taşıma kapasitesi: 0- 13 kg
* Ürün ağırlığı: 3,1 kg
* Ürün boyutları: 69 cm* 42 cm* 52 cm

Biz kırmızı rengini aldık 🙂

http://www.hepsiburada.com/brion-tasima-ve-araba-koltugu-adore-kirmizi-p-AILEWEEBR500-2

Bebeğinizle güzel günlerinizde kullanın 🙂