Ne Mutlu Türk’ üm Diyene..

Ankara saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır, yaralılara acil şifalar dilerim..Başımız sağ olsun..

Bugün yazdım çünkü o kadar üzgünüm ki içimi dökmek iyi gelir diye düşündüm.. Haberleri okudukça daha da kötü oluyor insan.. Allah hepimize sabır versin…Hani terör tüm dünyanın acısıydı. Neden biz bu acıyı yaşadığımızda yanımızda kimse olmaz. Paris saldırılarında biz yanınızdaydık en iyi bildiğimiz acı şeklidir o.. Omuz omuzaydık sizinle acınız acımızdır dedik..Şimdi biz yine o durumdayız siz sürekli yaşıyorsunuz bu acıyı alıştınız artık demeyin sakın bu acıya alışılmaz her okuduğum haberde gözlerime yaşlar dolar hıçkıra hıçkıra ağlamamak için zor tutarım kendimi..Terörün beni yıkmasına izin vermeyeceğim derim ama nereye kadar dayanalım ki…Dur desin artık birileri..Görsün artık dünya bizimki de can bizimki de acı!!!

Arda Turan sosyal medyadan yayınladığı mesajla bu ülkenin evladı olduğunu gösterdi. Buradan ona teşekkür ediyorum bazen çok şımarık buldum onu herkes gibi eleştirdim ama bugünkü paylaşımı dünyanın gözlerini açacak çünkü o Barcelona futbol takımının değerli bir oyuncusu ve o paylaşımı herkesin görmesini sağlayacak.

arda-turan-dunyaya-seslendi-simdi-bizim-8257448_9639_m

Annesine mesaj atan evlat otobüse bindim geliyorum anne demiş..Yok şimdi aramızda o evlat anlatsanıza o anaya nasıl dayanacağını anlatamazsınız.. Ne zaman anlar biliyor musunuz bu ülkede başka analar, babalar, eşler, kardeşler, evlatlar bu acıları artık yaşamadığında anlar sizi.. Ben yandım yanıyorum ama artık başkaları yanmayacak der içindeki yangın biraz olsun söner.. Vatan sağ olsun der…

Umut Bulut.. Galatasaray futbol takımının oyuncusunun babası artık yok dün o saldırıda hayatını kaybetti..Halbuki sadece oğlunun maçını izlemiş Kızılay da vakit geçiriyordu. Tek suçu buydu.. Allah rahmet eylesin.. Umut Bulut’ un başı sağ olsun..Allah sabır versin..

IMG_1736

Hafta sonu oynanacak derbide omuz omuza olacaklarını duyurdu iki takımda teröre karşı omuz omuza bu ülkeye yakışan bu işte.. Bizi bölmeye çalışanların işini kolay hale getirmeyelim.. Ne kadar zamandır bir arada yaşıyoruz unuttunuz mu?..

Gelmeyelim oyuna..

Vatan sana canım feda deriz biz milletçe.. Vatanımıza, bayrağımıza el uzatmayın artık.. Anlayın artık bu ülkeyi kan gölüne çevirenler bu bayrak inmez bu ülke bölünmez!!!