Gone Girl (Kayıp Kız)

Bugün sizlere çok beğendiğim bir filmi önermek istiyorum. Film, Gillian Flynn’ in aynı adlı romanından uyarlanmış. IMDB’ den 8.2/10 puan almış. Klasik bir aile kavgası filmi gibi düşünmeyin derim izlediğinizde şaşıracak ve bir kadının zekasını hafife almamanız gerektiğini anlayacaksınız.

Amerika’nın Missouri eyaletlerinden birinde sıcak bir yaz sabahı, Nick ve Amy evliliklerinin beşinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlanmaktadırlar. Fakat o gün Amy aniden ortadan kaybolur. Geri dönmeyince, polisin gözünde kocası Nick tüm şüpheleri üzerine çeker. Nick’in ise kafası karışmıştır zira Amy’ ye ne olduğuna dair hiçbir fikri yoktur ama bir anda kendisini Amy’nin ailesinin hazırladığı bir yardım operasyonu içerisinde bulur! Nick masum olduğu konusunda ısrar etse de üstündeki şüpheleri tamamen yok edemez. Amy’nin hayatta olup olmadığı ise büyük bir muammadır…
Yapımcılarından birinin güzel oyuncu Reese Witherspoon olduğu filmin yönetmen koltuğunda David Fincher oturuyor. Başrollerde ise Ben Affleck ve Rosamund Pike bulunuyor.

Fragmanı izleyin.. Merak uyandıracağı kesin…

 

https://www.youtube.com/watch?v=TRQFPZj0TLo&feature=youtu.be

 

 

 

 

Kaynakça ;

http://www.beyazperde.com/filmler/film-217882/