Sevgili Avrupa..

Hepimizin içi öyle dolu ki.. Son zamanlarda ülkemizin her an her yerinde bir patlama oluyor. Olanları sıralamak istemiyorum zira herkes hatırlıyor, en son içimizi cumartesi akşamı Beşiktaş’ da yaşanan patlamayla yaktılar.. Sizler izlemeye devam ettiniz ülkemizde yaşanan terör lanetini terör olarak bile görme zahmetinde bulunmadınız. Sizler de yaşadınız patlamalar bu acıyı en derinden bilenler olarak biz sizin yanınızda olduk.. Sizlerin ise bizim acımızda sesiniz çıkmadı insan desteklediği teröristleri nasıl lanetler..

Bizler çok hain gördük ama bilmelisiniz ki Türk milleti hepsini de tarihe gömdü. 44 şehit verdik, çevik kuvvet polislerimiz ve sivil vatandaşlarımız.. Kaç ailenin içi yandı.. Benim babamın onun içinde ne işi var diyen evlada verecek cevap bulamadık ama kenetlendik.. Ne olursa olsun bizi bölemezsiniz.. Biz bu toprakların bir karışını bile vermeyiz..

Beni tanıyan bilen bilir..Irkçılık yapmam, insanların inanışlarına göre ayırmam.. Ama dünyanın geldiği konumda müslüman çocuklarına yapılan bu zulme nasıl bu kadar sessiz kalıyorsunuz anlamıyorum..

Ülkemizde patlamanın nerede olacağı belli değil..

Suriye’ de katliam yapılıyor ve sözde insan haklarına bu kadar duyarlı sevgili Avrupa neden bu kadar sessiz anlamak mümkün değil..

İnsan hakları inanca göre değişiyor mu yani..

Halep de yaşanan katliama dur demek elinizdeyken görmezden gelerek nasıl yaşamaya devam ediyorsunuz?

Onlarda sizler gibi insan..Bu savaş başlamadan vatanları, hayatları ve hayalleri vardı.. Sıcacık evlerinde huzurla yaşarken şimdi vatanlarında küçücük bir alana sıkışıp kaldılar..

Son yapılan ateşkesle umarım oradan kurtulurlar..

Sevgili Avrupa söyleyecek daha çok söz var size ama nasılsa siz hepsini tahmin ediyorsunuz..

Bizlerin elinden gelen dua etmek..

Ayrıca bugün Fanatik gazetesi alıp şehit ailelerine yardım edebilirsiniz.
Tüm GSM operatörleri üzerinden 2868’e “SURIYE” yazıp mesaj yollayarak da 10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Çocuklar uyurken sessiz olunur ölürken değil bunu unutmayalım…