Sherlock

Bu hafta sonuna yetişemedim ama bir daha ki için tavsiye olsun. Daha önce izlemiştim bu ara yeniden izliyorum ve size de tavsiye etmek istedim.

“Sherlock” izlediğim en iyi dizi..

Sherlock, Sir Arthur Conan Doyle’ın aynı adı taşıyan romanlarına dayanan Britanya televizyon dizisidir. Steven Moffat ve Mark Gatiss tarafından geliştirilen dizide, Sherlock Holmes rolünde Benedict Cumberbatch ve Doktor John Watson rolünde Martin Freeman yer almaktadır. Dizinin, her biri üç bölümden oluşan üç sezon ve bir özel bölümle birlikte, toplam on bölümü yayınlandı. İlk sezon 2010’da, ikinci sezon 2012’de ve üçüncü sezon 2014’ün ilk çeyreğinde ekrana geldi. 2016 yılında dizinin bir özel bölümü yayınlandı. Dizi, üçüncü sezonuyla 2001’den bu yana Britanya’da en çok izlenen drama dizisi oldu. Sherlock, 200’ün üzerinde ülkeye satıldı.

Sherlock Holmes ve Dr. John Watson’ ın maceraları sizi de etkisi altına alacak ve bütün sezonları arka arkaya izlemek isteyebilirsiniz. 4.sezonu 1 Ocak 2017′ de başlayacak diğer bölümleri izleyip yeni sezona yetişecek vaktiniz var 🙂

“Sherlock Holmes and The Adress is 221B Baker Street”

 

 

İyi Seyirler 🙂